انتشار اپیزود چهارم BATMAN: THE TELLTALE SERIES در هفته‌ی آینده

batman

طی چند روز آینده فصل جدیدی برای بازی Batman: The Telltale Series باز خواهد شد. به نظر می‌رسد که فاصله‌ی زمانی بین انتشار اپیزود‌ها نسبت به کار‌های قبلی Telltale کاهش یافته است. همین طور که فاصله‌ی زمانی بین اپیزود 3 و 4 کمتر از یکماه است.

اوایل این هفته Telltale اعلام کرد که اپیزود چهارم که Guardian of Gotham نام دارد در 22 نوامبر (2 آذر) منتشر خواهد شد. در کنار آن تریلری نیز منتشر شده است و خلاصه‌ای از آخرین اتفاقات این داستان که در پایین می‌توانید بخوانید.

“Penguin کنترل سازمان Wayne را در دست گرفته است و تیمارستان Arkham میزبان مهمان جدیدی است که آن Bruce Wayne می باشد. با رفتن Batman از خیابان‌های شهر Gotham حالا نیروهای Harvey Dent با افراد Children of Arkham جنگ را شروع کرده‌اند و در این میان شهروندان بی‌گناه در این مخمصه گیر افتاده‌اند. شما برای فرار از سلول راحتتان (!) مجبور به انتخاب متحدی برای خودتان هستید تا شما را در این امر یاری کند، حتی اگر آن‌ها به گونه‌ای نباشند که بخواهند لبخندی را بر روی صورتتان حک کنند (اشاره به جوکر). شما برای عدالت یا انتقام تا کجا پیش خواهید رفت؟”

Telltale همچنین گفته است که بر اساس انتخاب‌هایتان ممکن است که در پایان به جاهای بسیار مختلفی برسید و نتایج مختلفی را به همراه داشته باشید.

برچسب ها: 

پاسخ دهید

دیدگاه
نام*
EMail*
وبسایت*