اظهار ناراحتی رییس بخش تولید UBISOFT از داستان‌های خطی بازی‌های این شرکت

طی مصاحبه‌ای با روزنامه‌ی فرانسوی Le Monde، “سرژ هسکوی” (Serge Hascoët)، رییس بخش تولید محتوای یوبیسافت، گفت که او ترجیح می‌دهد به جای داستان‌های خطی، از حالت‌های بازیکن-محور در بازی‌های این شرکت استفاده بشود.

به نقل از Gamingbolt، “هسکوی” چیزهایی مانند کات سین‌ها را محدودیتی برای آزادی بازیکن می‌داند. “در این صحنه‌ها، من کاری که می‌خواهم انجام دهم، یعنی پیشرفت دنیا، را انجام نمی‌دهم. من نمیخواهم که ما فقط یک داستان بنویسیم. می‌خواهم ده ها هزار داستان وجود داشته باشند که هر شخصیت یکی از آن ها را داشته باشد و با گفتگو با آنها بتوانم آن داستان را بفهمم.”

“من دوست دارم دنیاهایی بسازم که هم برای من و هم برای هرکس دیگری جالب باشند. اگر من یک بازی در سان فرانسیسکو داشته باشم (مانند Watch Dogs 2)، می‌خواهم حتی مادرم هم بتواند از آن لذت ببرد، سوار قایق و هواپیما و ماشین و.. شود. همچنین شخصیت‌های جالبی هم باید در بازی باشند تا سر راه شما قرار بگیرند و شما بتوانید آن‌ها را ملاقات کنید.” او می‌خواهد هر بازیکن بتواند به شکلی که می‌خواهد از بازی لذت ببرد.

” ما می‌خواهیم به آن‌ها روش‌های متعددی بدهیم: کارآگاه مخفی، یک قاتل، هکر، شکارچی و… شما می‌توانید این مشاغل را همراه مشکلاتشان امتحان کنید و قدرتمند شوید.”

با تمام این حرف‌ها، سوالی به ذهن ما خطور می‌کند. آیا بازی جدیدی که تریلر آن را در Watch Dogs 2 مشاهده کردیم هم داستانی خطی خواهد داشت یا منظور “هسکوی” چیز دیگری است؟

برچسب ها: 

پاسخ دهید

دیدگاه
نام*
EMail*
وبسایت*